Stropní bodový bronz otočný a sklopný – Karin 2

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92936 Jaký poutač ve vaší domácnosti! Místo Karin 2 opravdu patří do moderního interiéru. Kombinace bronzové... více informací »
Stropní bodový bronz otočný a sklopný - Karin 2
Značka: QAZQA
729 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92936 Jaký poutač ve vaší domácnosti! Místo Karin 2 opravdu patří do moderního interiéru. Kombinace bronzové...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 92936
Jaký poutač ve vaší domácnosti! Místo Karin 2 opravdu patří do moderního interiéru. Kombinace bronzové barvy a elegantního designu je velmi nadčasová a stylová. Má výšku 27 cm, délku 30 cm a šířku 8 cm. Průměr stínidla je 7,5 cm. Deska pro jeho připevnění na strop má průměr 8 cm. Žárovka má dvě objímky GU10 a je dodávána bez světelných zdrojů, proto si je objednejte spolu s nimi (každá max. 35 W). Spot je také stmívatelný pomocí externího stmívače; můžete tedy zcela určit svoji atmosféru. Dopřejte svému interiéru moderní vzhled s touto Karin 2! Spot Karin je k dispozici v různých tvarech a barvách.

Zlevněný produkt Stropní bodový bronz otočný a sklopný - Karin 2 od společnosti s dlouholetou tradicí QAZQA je k dispozici momentálně za příznivou cenu! Nyní pořídíte za 729 Kč.