Stropní bodové svítidlo černé se zlatým otočným a sklopným – Rondoo nahoru

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104343 Moderní bod, který můžete otáčet a naklánět: ideální do každé místnosti! Rondoo up... více informací »
Stropní bodové svítidlo černé se zlatým otočným a sklopným - Rondoo nahoru
Značka: QAZQA
1 149 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104343 Moderní bod, který můžete otáčet a naklánět: ideální do každé místnosti! Rondoo up...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104343
Moderní bod, který můžete otáčet a naklánět: ideální do každé místnosti! Rondoo up je přisazený spot vyrobený z černého hliníku a oceli. Uvnitř má šik zlatou barvu. Má válcový tvar a má průměr 9,7 cm a výšku 12,5 cm. Je sklopný a otočný, takže si sami určíte, kam má světlo svítit. Spot je dodáván bez světelného zdroje. Objednejte si tedy světelný zdroj s objímkou GU10 (max. 50 wattů). Rondoo Up je stmívatelný pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Moderní a praktické místo s elegantním vzhledem.
Tento unikátní produkt máte možnost najít pohodlně u nás umístěný v rubrice bodova svetla! Mrkněte na podobné kousky z této populární sekce snadno online! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od výrobce QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný kus Stropní bodové svítidlo černé se zlatým otočným a sklopným - Rondoo nahoru od značky s tradicí a dobrou pověstí QAZQA máte možnost najít v aktuální nabídce napořád výhodně. Akční cena 1 149 Kč.