Stropní bodové svítidlo bronzové otočné a naklápěcí curl – Karin 3

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92945 Jaký poutač v domě! Spot Karin 3 opravdu patří do moderního interiéru. Díky kombinaci bronzové barvy a... více informací »
Stropní bodové svítidlo bronzové otočné a naklápěcí curl - Karin 3
Značka: QAZQA
1 195 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92945 Jaký poutač v domě! Spot Karin 3 opravdu patří do moderního interiéru. Díky kombinaci bronzové barvy a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 92945
Jaký poutač v domě! Spot Karin 3 opravdu patří do moderního interiéru. Díky kombinaci bronzové barvy a elegantního designu je velmi nadčasový a stylový. Má výšku 14,5 cm a průměr 28 cm. Průměr stínidla je 7,5 cm. Deska pro montáž na strop má průměr 8 cm. Lampa má tři svítidla GU10 a je dodávána bez světelných zdrojů, takže si je objednejte s ní (max. 35 Watt každý). Spot je také stmívatelný externím stmívačem; takže můžete zcela určit svou atmosféru. Dodejte svému interiéru moderní vzhled s touto Karin 3! Spot Karin je k dispozici v různých tvarech a barvách.

Unikátní a oblíbený výrobek Stropní bodové svítidlo bronzové otočné a naklápěcí curl - Karin 3 od odblíbeného výrobce QAZQA pohodlně dostanete aktuálně na webu za báječnou cenu. Akční cena od 1 195 Kč.