Stropní bodové světlo z oceli s bílým odstínem, nastavitelné 4 světla – Hetta

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102397 Moderní a stylové stropní svítidlo ve vaší domácnosti! Je dokončena z oceli, látkové... více informací »
Stropní bodové světlo z oceli s bílým odstínem
Značka: QAZQA
1 319 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102397 Moderní a stylové stropní svítidlo ve vaší domácnosti! Je dokončena z oceli, látkové...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102397
Moderní a stylové stropní svítidlo ve vaší domácnosti! Je dokončena z oceli, látkové stínidla mají nadčasovou bílou barvu. Mixér zajišťuje, že se nedíváte přímo do světla, což zajišťuje příjemné rozptýlené světlo v domě. Body jsou nezávisle nastavitelné, takže si můžete vybrat, kam má světlo svítit. Hetta má výšku 21 cm, délku 89,5 cm a šířku 10 cm. Montážní deska má průměr 8 cm a je 2,5 cm vysoká. Hetta je vybavena čtyřmi světelnými zdroji, z nichž každý je vybaven výbojkou E14 (max. 15 W), kterou si musíte objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Tímto způsobem vytvoříte dokonalou atmosféru ve svém obývacím pokoji nebo ložnici! Dopřejte svému interiéru vzpruhu s touto moderní Hettou.Tento kvalitní a žádaný kousek Stropní bodové světlo z oceli můžete sehnat bez problémů tady u nás v populární sekci bodova svetla. Nyní si můžete koupit ještě jiné výrobky z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Exkluzivní produkt Stropní bodové světlo z oceli s bílým odstínem, nastavitelné 4 světla - Hetta od této skvělé značky QAZQA máte možnost pořídit ještě dnes za outletovou cenu! Cenově vychází na 1 319 Kč.