Stropní bodové světlo z oceli s bílým odstínem, nastavitelné 3 světla – Hetta

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102395 Moderní a stylové stropní svítidlo ve vaší domácnosti! Je dokončena z oceli, látkové... více informací »
Stropní bodové světlo z oceli s bílým odstínem
Značka: QAZQA
1 035 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102395 Moderní a stylové stropní svítidlo ve vaší domácnosti! Je dokončena z oceli, látkové...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102395
Moderní a stylové stropní svítidlo ve vaší domácnosti! Je dokončena z oceli, látkové stínidla mají nadčasovou bílou barvu. Mixér také zajišťuje, že se nedíváte přímo do světla, což poskytuje příjemné rozptýlené světlo. Body jsou nezávisle nastavitelné, takže si můžete vybrat, kam má světlo svítit. Hetta má výšku 21 cm, délku 63 cm a šířku 10 cm. Montážní deska má průměr 8 cm a je 2,5 cm vysoká. Hetta je kompletní se třemi světelnými zdroji, každý s výbojkou E14 (max. 15 Watt), které si musíte objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Tímto způsobem vytvoříte dokonalou atmosféru ve svém obývacím pokoji nebo ložnici! Dopřejte svému interiéru vzpruhu s touto moderní Hettou.

Diskontní kus Stropní bodové světlo z oceli s bílým odstínem, nastavitelné 3 světla - Hetta od značky se skvělou pověstí QAZQA jednoduše můžete najít tady nyní skutečně levně! Nabídka již od 1 035 Kč.