Stropní bodové světlo z oceli s bílým odstínem 3-světlo – Hetta

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102396 Hetta je zábavné, moderní stropní svítidlo, které se v moderním nebo designovém... více informací »
Stropní bodové světlo z oceli s bílým odstínem 3-světlo - Hetta
Značka: QAZQA
1 059 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102396 Hetta je zábavné, moderní stropní svítidlo, které se v moderním nebo designovém...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102396
Hetta je zábavné, moderní stropní svítidlo, které se v moderním nebo designovém interiéru cítí jako doma. Spot je zcela dokončen v bílé nadčasové barvě. Mixér také zajišťuje, že se nemůžete dívat přímo do světla, což je velmi užitečné. Hetta má výšku 29 cm a průměr 40 cm. Montážní deska má průměr 10 cm. Hetta je kompletní se třemi světelnými zdroji, každý s výbojkou E14 (max. 15 Watt), které si musíte objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Takto si s naší Hettou večer uděláte extra útulný pobyt! Dopřejte svému obýváku nebo ložnici oživení s tímto stropním bodem. Skutečný nadčasový must-have pro váš domov!
Kvalitní produkt Stropní bodové světlo z oceli máte možnost nakoupit zrovna na našem webu v oblíbené rubrice bodova svetla. Připravili jsme pro vás další produkty z této známé kategorie za skvělou cenu. Náš sortiment je široký, podívejte se také na další kvalitní produkty od výrobce QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tato značka QAZQA vám poskytuje špičkové zboží Přesvědčte se sami!

Často hledaný výrobek Stropní bodové světlo z oceli s bílým odstínem 3-světlo - Hetta od společnosti s dlouholetou tradicí QAZQA je k sehnání v naší nabídce ve výprodejové akci. Teď za akční cenu 1 059 Kč.