Stropní a nástěnný reflektor z oceli otočný a sklopný – Karin 1

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92932 Jaký poutač ve vaší domácnosti! Místo Karin 1 opravdu patří do moderního interiéru. Díky kombinaci ocelové... více informací »
Stropní a nástěnný reflektor z oceli otočný a sklopný - Karin 1
Značka: QAZQA
259 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92932 Jaký poutač ve vaší domácnosti! Místo Karin 1 opravdu patří do moderního interiéru. Díky kombinaci ocelové...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 92932
Jaký poutač ve vaší domácnosti! Místo Karin 1 opravdu patří do moderního interiéru. Díky kombinaci ocelové barvy a elegantního designu je kapuce velmi nadčasová a stylová. Má výšku 13 cm. Průměr stínidla je 7,5 cm. Deska pro montáž na stěnu nebo strop má průměr 8 cm. Žárovka je vybavena objímkou GU10 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 35 Watt). Spot je také stmívatelný pomocí externího stmívače; můžete tedy zcela určit svoji atmosféru. Dopřejte svému interiéru moderní vzhled s touto Karin 1! Spot Karin je k dispozici v různých tvarech a barvách.

Akční kousek Stropní a nástěnný reflektor z oceli otočný a sklopný - Karin 1 od přední značky QAZQA pohodlně získáte zde nyní napořád výhodně. Ceny od 259 Kč.