Stropní a nástěnné bodové světlo rezavě hnědé otočné a sklopné – Coney 1

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91223 Hledáte místo s venkovským vintage vzhledem? Přestaňte hned hledat, tato Coney 1 je přesně... více informací »
Stropní a nástěnné bodové světlo rezavě hnědé otočné a sklopné - Coney 1
Značka: QAZQA
335 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91223 Hledáte místo s venkovským vintage vzhledem? Přestaňte hned hledat, tato Coney 1 je přesně...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91223
Hledáte místo s venkovským vintage vzhledem? Přestaňte hned hledat, tato Coney 1 je přesně to, co hledáte! Díky použití kovu v kombinaci s rezavě hnědou a přírodními barvami se toto místo perfektně hodí do vašeho venkovského interiéru. Bod je otočný a sklopný, takže určíte, kam má světlo svítit. Má výšku 15,5 cm, spot má průměr 8 cm. Montážní deska má průměr 8 cm. Coney 1 je dodáván bez světelného zdroje, vyberte LED lampu GU10 s maximálním výkonem 50 W. Toto místo můžete připevnit na strop nebo na zeď. Je stmívatelný, ale dodává se bez stmívače. Už nehledejte, objednejte si tento skvělý vintage vzhled Coney 1 hned teď. Velmi prodávaný kus lze zakoupit rovnou tady u nás umístěný v sekci nastenna svitidla! Připravili jsme oblíbené produkty z této populární kategorie za super cenu. U nás nabízíme více, máme v nabídce také další kvalitní kousky od značky QAZQA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka QAZQA má v nabídce skvělé produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento designový produkt Stropní a nástěnné bodové světlo rezavě hnědé otočné a sklopné - Coney 1 od známého výrobce QAZQA pořídíte právě zde skutečně levně! Aktuálně za super cenu 335 Kč.