Stropní a nástěnné bodové měděné otočné a sklopné – Karin 1

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92934 Jaký poutač ve vaší domácnosti! Místo Karin 1 opravdu patří do moderního interiéru.... více informací »
Stropní a nástěnné bodové měděné otočné a sklopné - Karin 1
Značka: QAZQA
259 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92934 Jaký poutač ve vaší domácnosti! Místo Karin 1 opravdu patří do moderního interiéru....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 92934
Jaký poutač ve vaší domácnosti! Místo Karin 1 opravdu patří do moderního interiéru. Kombinace měděné barvy a elegantního designu stínu je velmi nadčasová a stylová. Má výšku 13 cm. Průměr stínidla je 7,5 cm. Deska pro montáž na stěnu nebo strop má průměr 8 cm. Žárovka je vybavena objímkou GU10 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 35 Watt). Spot je také stmívatelný pomocí externího stmívače; můžete tedy zcela určit svoji atmosféru. Dopřejte svému interiéru moderní vzhled s touto Karin 1! Spot Karin je k dispozici v různých tvarech a barvách.

Tento žádaný produkt Stropní a nástěnné bodové měděné otočné a sklopné - Karin 1 od naší známé značky QAZQA najdete u nás nyní v akci! Právě nyní za skvělou cenu 259 Kč.