Strop bílý 17 cm včetně LED 3-stupňové stmívatelné IP44 – Steve

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102741 Perfektní základní lampa! Steve je vyroben z plastu v nadčasové bílé barvě. Lampa má... více informací »
Strop bílý 17 cm včetně LED 3-stupňové stmívatelné IP44 - Steve
Značka: QAZQA
645 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102741 Perfektní základní lampa! Steve je vyroben z plastu v nadčasové bílé barvě. Lampa má...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102741
Perfektní základní lampa! Steve je vyroben z plastu v nadčasové bílé barvě. Lampa má délku a šířku 17 cm a výšku 2,5 cm. Montážní deska má délku a šířku 14,5 cm. Lampa má nevyměnitelné LED osvětlení. Se světelným výkonem 2 700 Kelvinů a 450 lumenů je skutečným silákem a poskytuje jasné funkční světlo. Pozor: vhodné pouze do pracovny, na chodbu nebo do kanceláře. Průměrná výdrž LED osvětlení je 30 000 hodin svícení. Lampa je stmívatelná ve 3 krocích. To znamená, že když jednou stisknete vlastní vypínač, získáte 100% světlo (funkční světlo). Když znovu stisknete, získáte 60% světla a potřetí získáte 30% světla (náladové osvětlení). Ideální pro vytvoření atmosféry v místnosti! Díky hodnotě IP IP44 je vhodný i pro použití v koupelně (odolný proti stříkající vodě). Doplňte svou kancelář nebo interiér naší základní lampou Steve.
Unikátní a žádaný produkt lze pořídit právě nyní tady a teď na našich stránkách v kategorii venkovni stropni svitidlo! Podívejte se na parádní kousky z této oblíbené rubriky za výborné peníze! Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další kvalitní kousky od výrobce QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Výjimečný výrobek Strop bílý 17 cm včetně LED 3-stupňové stmívatelné IP44 - Steve od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA můžete získat právě teď v nabídce za skvělou cenu! V akci od 645 Kč.