Stolní lampa ve stylu art deco mosaz s modrým sklem – Pallon

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97259 Tato Pallon je nadčasová stolní lampa, krásně dokončená ve zlatě / mosazi! Skleněná... více informací »
Stolní lampa ve stylu art deco mosaz s modrým sklem - Pallon
Značka: QAZQA
1 059 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97259 Tato Pallon je nadčasová stolní lampa, krásně dokončená ve zlatě / mosazi! Skleněná...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97259
Tato Pallon je nadčasová stolní lampa, krásně dokončená ve zlatě / mosazi! Skleněná koule je vyrobena z ledově modrého skla, pro mimořádně krásný světelný efekt vyberte dekorativní světelný zdroj se zlatým vláknem. Vyberte světelný zdroj s objímkou E27 (max. 25 W). Pallon je stmívatelný pomocí externího stmívače. Má výšku 23 cm a průměr 20 cm. Pallon je dodáván s kabelem o délce 150 cm. Lampa je krásná v ložnici nebo v předsíni a přijde si na své, když dáte například 2 vedle sebe. Krásná stolní lampa, dokonalá ve vašem interiéru Art Deco.
Často hledaný kus Stolní lampa ve stylu art deco mosaz s modrým sklem – Pallon máte možnost koupit přímo na našich stránkách ve známé kategorii stolni lampy! Nyní si můžete koupit parádní kusy z naší sekce za báječnou cenu!

Zlevněný výrobek Stolní lampa ve stylu art deco mosaz s modrým sklem - Pallon od dodavatele s dlouholetou historií QAZQA pohodlně dostanete momentálně za parádní cenu! Nabídka od 1 059 Kč.