Stolní lampa ve stylu art deco černá s bronzovým odstínem 35 cm – Torre

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102627 Se stolní lampou Torre přinášíte do svého domova skutečný poutač! Jeho černá noha a... více informací »
Stolní lampa ve stylu art deco černá s bronzovým odstínem 35 cm - Torre
Značka: QAZQA
3 149 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102627 Se stolní lampou Torre přinášíte do svého domova skutečný poutač! Jeho černá noha a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102627
Se stolní lampou Torre přinášíte do svého domova skutečný poutač! Jeho černá noha a bronzový odstín se perfektně hodí do interiéru ve stylu Art Deco. Noha je dokončena v chladné černé barvě; perfektně zapadá do bronzového odstínu! Torre má celkovou výšku 77 cm a průměr 35 cm. Základna má průměr 13 cm a výšku 4 cm. Bronzový odstín má průměr 35 cm a je vysoký 20 cm. Stolní lampa je dodávána se zástrčkou a kabelem (130 cm). Světelný zdroj, který se do této lampy vejde, má objímku E27 (max. 40 W), není součástí dodávky. Torre může být vybaven stmívačem pro vytvoření další atmosféry (externí stmívač). Vyberte si další výzdobu ve svém obývacím pokoji, ložnici nebo jídelně s touto stolní lampou Torre!Hodně oblíbený produkt Stolní lampa ve stylu art deco černá s bronzovým odstínem 35 cm – můžete získat bezstarostně na našich stránkách umístěný v kategorii stolni lampy. Podívejte se na zlevněné zboží z této rubriky za super ceny! To není vše, máme toho více! U nás v nabídce najdete více produktů od výrobce QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka QAZQA má na skladě kvalitní produkty. Udělejte si radost.

Tento unikátní produkt Stolní lampa ve stylu art deco černá s bronzovým odstínem 35 cm - Torre s osvědčenou značkou QAZQA máte možnost sehnat právě teď v naší nabídce až neuvěřitelně levně! V současnosti za 3 149 Kč.