Stolní lampa SANDRIA L2250 SANDY LED růžová 5,5W

Výrobce: SANDRIA Produkt číslo: 484050494 Moderní stolní LED lampička značky SANDY je vyrobena z hliníku a pevného plastu. Lampička využívá... více informací »
Stolní lampa SANDRIA L2250 SANDY LED růžová 5
Značka: SANDRIA
640 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: SANDRIA Produkt číslo: 484050494 Moderní stolní LED lampička značky SANDY je vyrobena z hliníku a pevného plastu. Lampička využívá...

Výrobce: SANDRIA
Produkt číslo: 484050494
Moderní stolní LED lampička značky SANDY je vyrobena z hliníku a pevného plastu. Lampička využívá integrovaný LED zdroj, do světla tedy již nemusíte dokupovat žárovku. Je vhodná na pracovní stůl do kanceláří nebo do dětských pokojů. Stolní lampička se ovládá pomocí dotykového vypínače přímo na základně svítidla. LED lampa je stmívatelná v 5 stupních. Intenzita svícení se mění dotykovým přepínačem na základně. Další předností LED lampy je možnost měnit barvu světla v 5 stupních dotykovým přepínačem na základně LED lampy. LED lampa obsahuje ještě časovač, kterým lze nastavit automatické vypnutí LED lampy dotykovým přepínačem na základně LED lampy.Po jednom dotyku se symbol rozsvítí zeleně a LED lampa automaticky zhasne do 0,5 hodiny. Po doudotyku se symbol rozsvítí fialově a LED lampa automaticky zhasne za 1 hodinu. Nabíjení mobilu je možné připojením do USB zásuvky na zadní straně základny LED lampy. Součástí LED lampy je napájecí adaptér 230V. Lampu lze napájet i přes USB konektor 5V. Super výrobek Stolní lampa SANDRIA L2250 SANDY LED růžová 5,5W máte možnost získat rovnou tady u nás umístěný v sekci stolní lampy. Nyní můžete koupit parádní kusy z této známé kategorie za příznivou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás další vybrané produkty značky SANDRIA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Výjimečný kousek Stolní lampa SANDRIA L2250 SANDY LED růžová 5,5W od skvělého a známého výrobce SANDRIA máte možnost získat u nás teď za nejnižší cenu! Aktuálně v akci od 640 Kč.