Stolní lampa SANDRIA L2236 SANDY LED stmívatelná černá

Výrobce: SANDRIA Produkt číslo: 508190260 Moderní stolní LED lampička značky SANDY je vyrobena z hliníku a pevného plastu. Lampička využívá... více informací »
Stolní lampa SANDRIA L2236 SANDY LED stmívatelná černá
Značka: SANDRIA
640 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: SANDRIA Produkt číslo: 508190260 Moderní stolní LED lampička značky SANDY je vyrobena z hliníku a pevného plastu. Lampička využívá...

Výrobce: SANDRIA
Produkt číslo: 508190260
Moderní stolní LED lampička značky SANDY je vyrobena z hliníku a pevného plastu. Lampička využívá integrovaný LED zdroj, do světla tedy již nemusíte dokupovat žárovku. Je vhodná na pracovní stůl do kanceláří nebo do dětských pokojů. Stolní lampička se ovládá pomocí dotykového vypínače přímo na základně svítidla. LED lampa je stmívatelná v 5 stupních. Intenzita svícení se mění dotykovým přepínačem na základně. Další předností LED lampy je možnost měnit barvu světla v 5 stupních dotykovým přepínačem na základně LED lampy. LED lampa obsahuje ještě časovač, kterým lze nastavit automatické vypnutí LED lampy dotykovým přepínačem na základně LED lampy.Po jednom dotyku se symbol rozsvítí zeleně a LED lampa automaticky zhasne do 0,5 hodiny. Po doudotyku se symbol rozsvítí fialově a LED lampa automaticky zhasne za 1 hodinu. Nabíjení mobilu je možné připojením do USB zásuvky na zadní straně základny LED lampy. Součástí LED lampy je napájecí adaptér 230V. Lampu lze napájet i přes USB konektor 5V.Tento vynikající kousek Stolní lampa SANDRIA L2236 SANDY LED stmívatelná máte možnost dostat jednoduše tu na našich stránkách v populární sekci stolní lampy. Nyní si můžete koupit unikátní produkty z naší kategorie za nejlepší ceny!

Tento kvalitní a žádaný produkt Stolní lampa SANDRIA L2236 SANDY LED stmívatelná černá od společnosti se zárukou kvality SANDRIA můžete získat tady teď právě trvale výhodně. Akční cena již od 640 Kč.