Stolní lampa s efektem bílého plamene 22 cm – Storm Mini

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98368 Lampa Storm má malou sestřičku: Storm Mini! Snadné vzít s sebou nebo položit na venkovní stůl. Lampa Storm je... více informací »
Stolní lampa s efektem bílého plamene 22 cm - Storm Mini
Značka: QAZQA
625 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98368 Lampa Storm má malou sestřičku: Storm Mini! Snadné vzít s sebou nebo položit na venkovní stůl. Lampa Storm je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98368
Lampa Storm má malou sestřičku: Storm Mini! Snadné vzít s sebou nebo položit na venkovní stůl. Lampa Storm je krásná, multifunkční a uživatelsky přívětivá! Můžete se rozhodnout zavěsit nebo si jej můžete vzít s sebou, když jdete na procházku ve tmě. Storm vám dá světlo na kempu, na terase, na lodi, v zahradě, v lese a samozřejmě také jen uvnitř. Je opravdu odolný proti bouři s hodnotou IP IP44 a je také přenosný, takže jej můžete snadno vzít ven nebo na pěkný piknik. Tato bouře má výšku 22 cm a šířku 15 cm. Základna má průměr 10 cm. Svítilna je dodávána s LED 5V s efektem plamene a bateriemi 3xAAA. Díky tomu to vypadá, že v lampě je malý plamen. Velmi útulné! Vyberte si jedinečné venkovní nebo vnitřní světlo se Storm Mini! Tento diskontní výrobek Stolní lampa s efektem bílého plamene 22 cm – Storm Mini lze koupit právě teď na stránkách ve známé rubrice venkovní osvětlení. Připravili jsme pro vás ostatní zboží ve zmiňované kategorii za rozumné peníze. To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Podívejte se taky na více kousků od značky QAZQA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě kus Stolní lampa s efektem bílého plamene 22 cm - Storm Mini od známé společnosti QAZQA jde pořídit zde nyní opravdu výhodně! Akční cena od 625 Kč.