Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE 8080 růžová

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 595246896 Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE. Stolní lampa využívá jednu žárovku s paticí G9, vhodná je LED... více informací »
Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE 8080 růžová
Značka: Nowodvorski
884 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 595246896 Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE. Stolní lampa využívá jednu žárovku s paticí G9, vhodná je LED...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 595246896
Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE. Stolní lampa využívá jednu žárovku s paticí G9, vhodná je LED žárovka max.10W. Žárovka není součástí svítidla. Lampa je v moderním a jednoduchém provední. Vypínač je na přívodní šňůře, která má delku cca 130cm. Lampička je vhodná k použítí v moderním interiéru anebo jako lampička na noční stolek do ložnice nebo pokoje. Základna je vyrobena z lakovaného kovu a stínidlo je z kvalitního plastu s dekorem. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.
Tento akční produkt Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE 8080 pořídíte taky u nás v oblíbené rubrice stolní lampy! Nyní můžete koupit jiné kusy z této oblíbené kategorie za parádní cenu. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás další produkty značky Nowodvorski. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Nowodvorski dlouhodobě dodává top zboží

Tento akční produkt Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE 8080 růžová od společnosti s předním postavením na trhu Nowodvorski jednoduše získáte na našich stránkách téměř zdarma! Zrovna teď v akci za 884 Kč.