Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE 8077 černá/zlatá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 595246850 Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE. Stolní lampa využívá jednu žárovku s paticí G9, vhodná je LED... více informací »
Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE 8077 černá/zlatá
Značka: Nowodvorski
874 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 595246850 Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE. Stolní lampa využívá jednu žárovku s paticí G9, vhodná je LED...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 595246850
Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE. Stolní lampa využívá jednu žárovku s paticí G9, vhodná je LED žárovka max.10W. Žárovka není součástí svítidla. Lampa je v moderním a jednoduchém provední. Vypínač je na přívodní šňůře, která má delku cca 130cm. Lampička je vhodná k použítí v moderním interiéru anebo jako lampička na noční stolek do ložnice nebo pokoje. Základna je vyrobena z lakovaného kovu a stínidlo je z kvalitního plastu s dekorem. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.
Hodně povedený produkt je k sehnání lehce na stránkách zařazený v sekci stolní lampy. Prozkoumejte zcela nové kusy ve zmíněné sekci za nejnižší cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Nowodvorski pro své zákazníky dodává top produkty U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás další skvělé produkty značky Nowodvorski. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný produkt Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE 8077 černá/zlatá od populární značky Nowodvorski snadno seženete u nás nyní za parádní cenu. V akci za 874 Kč.