Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE 8075 černá/zlatá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 595246862 Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE. Stolní lampa využívá jednu žárovku s paticí G9, vhodná je LED... více informací »
Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE 8075 černá/zlatá
Značka: Nowodvorski
874 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 595246862 Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE. Stolní lampa využívá jednu žárovku s paticí G9, vhodná je LED...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 595246862
Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE. Stolní lampa využívá jednu žárovku s paticí G9, vhodná je LED žárovka max.10W. Žárovka není součástí svítidla. Lampa je v moderním a jednoduchém provední. Vypínač je na přívodní šňůře, která má delku cca 130cm. Lampička je vhodná k použítí v moderním interiéru anebo jako lampička na noční stolek do ložnice nebo pokoje. Základna je vyrobena z lakovaného kovu a stínidlo je z kvalitního plastu s dekorem. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.
Tento nejprodávanější výrobek je k sehnání bezprostředně tu na webu v sekci stolní lampy! Nyní můžete získat jiné produkty z naší sekce v bezva akci! Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od výrobce Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Povedený produkt Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE 8075 černá/zlatá značky Nowodvorski seženete na našich stránkách teď právě za super peníze. Nyní za 874 Kč.