Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE 7761 černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 595246824 Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE. Stolní lampa využívá jednu žárovku s paticí G9, vhodná je LED... více informací »
Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE 7761 černá
Značka: Nowodvorski
818 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 595246824 Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE. Stolní lampa využívá jednu žárovku s paticí G9, vhodná je LED...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 595246824
Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE. Stolní lampa využívá jednu žárovku s paticí G9, vhodná je LED žárovka max.10W. Žárovka není součástí svítidla. Lampa je v moderním a jednoduchém provední. Vypínač je na přívodní šňůře, která má delku cca 130cm. Lampička je vhodná k použítí v moderním interiéru anebo jako lampička na noční stolek do ložnice nebo pokoje. Základna je vyrobena z lakovaného kovu a stínidlo je z kvalitního plastu s dekorem. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.
Velmi oblíbený produkt Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE 7761 černá jde pořídit teď tady a teď na našich stránkách v populární rubrice stolní lampy. Nyní pořídíte ostatní výrobky z této kategorie z pohodlí domova. Populární značka Nowodvorski dlouhodobě vyrábí prvotřídní sortiment Nabídka platí do vyprodání zásob!

Akční výrobek Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE 7761 černá od kvalitní značky Nowodvorski je k sehnání aktuálně za skvělou cenu. Nabídka od 818 Kč.