Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE 7760 šedá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 595246822 Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE. Stolní lampa využívá jednu žárovku s paticí G9, vhodná je LED... více informací »
Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE 7760 šedá
Značka: Nowodvorski
818 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 595246822 Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE. Stolní lampa využívá jednu žárovku s paticí G9, vhodná je LED...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 595246822
Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE. Stolní lampa využívá jednu žárovku s paticí G9, vhodná je LED žárovka max.10W. Žárovka není součástí svítidla. Lampa je v moderním a jednoduchém provední. Vypínač je na přívodní šňůře, která má delku cca 130cm. Lampička je vhodná k použítí v moderním interiéru anebo jako lampička na noční stolek do ložnice nebo pokoje. Základna je vyrobena z lakovaného kovu a stínidlo je z kvalitního plastu s dekorem. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.
Oblíbený a akční produkt Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE 7760 šedá máte možnost dostat aktuálně tady na webu ve známé rubrice stolní lampy. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za nejlepší ceny! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete další kousky od dodavatele Nowodvorski. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Nowodvorski nabízí vysoce kvalitní produkty

Designový produkt Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE 7760 šedá od odblíbeného výrobce Nowodvorski máte možnost najít aktuálně na našich stránkách za rozumné peníze. Stojí teď u nás 818 Kč.