Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE 7758 bílá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 595245469 Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE. Stolní lampa využívá jednu žárovku s paticí G9, vhodná je LED... více informací »
Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE 7758 bílá
Značka: Nowodvorski
818 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 595245469 Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE. Stolní lampa využívá jednu žárovku s paticí G9, vhodná je LED...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 595245469
Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE. Stolní lampa využívá jednu žárovku s paticí G9, vhodná je LED žárovka max.10W. Žárovka není součástí svítidla. Lampa je v moderním a jednoduchém provední. Vypínač je na přívodní šňůře, která má delku cca 130cm. Lampička je vhodná k použítí v moderním interiéru anebo jako lampička na noční stolek do ložnice nebo pokoje. Základna je vyrobena z lakovaného kovu a stínidlo je z kvalitního plastu s dekorem. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.
Tento designový výrobek Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE 7758 máte možnost nakoupit právě nyní u nás zařazený v rubrice stolní lampy. Nyní si můžete koupit vyjímečné produkty ve zmíněné kategorii za internetové ceny. Významná značka Nowodvorski pro své zákazníky dodává prvotřídní výrobky.

Akční a ve slevě výrobek Stolní lampa Nowodvorski TRIFLE 7758 bílá od odblíbeného výrobce Nowodvorski získáte teď za extra cenu. Nyní pořídíte od 818 Kč.