Stolní lampa Nowodvorski MONO 7710 zlatá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 577264819 Stolní lampa Nowodvorski MONO. Stolní lampa využívá jednu žárovku s paticí GU10, vhodná je LED... více informací »
Stolní lampa Nowodvorski MONO 7710 zlatá
Značka: Nowodvorski
2 228 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 577264819 Stolní lampa Nowodvorski MONO. Stolní lampa využívá jednu žárovku s paticí GU10, vhodná je LED...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 577264819
Stolní lampa Nowodvorski MONO. Stolní lampa využívá jednu žárovku s paticí GU10, vhodná je LED žárovka max.10W. Žárovka není součástí svítidla. Lampa je v moderním jednoduchém provední. Vypínač je na zadní straně tubusu se žárovkou, kabel do sítě vychází ze základny a má délku 130 cm. Lampička je vhodná k použítí v moderním interiéru anebo v luxusní kanceláři a může být zajímavá v kompletu s podlahovou lampou a stropními bodovými svítidly ze stejné série MONO. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek. Diskontní produkt máte možnost nakoupit již dnes tu na stránkách zařazený v rubrice stolní lampy! Nyní koupíte podobné produkty z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Naše nabídka je široká, mrkněte na další skvělé kousky značky Nowodvorski. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Nowodvorski pro vás vyrábí vysoce kvalitní sortiment Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento zlevněný produkt Stolní lampa Nowodvorski MONO 7710 zlatá od známého výrobce Nowodvorski snadno pořídíte již dnes skutečně výhodně. Teď v akci 2 228 Kč.