Stolní lampa Nowodvorski MONO 7706 černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 577264813 Stolní lampa Nowodvorski MONO. Stolní lampa využívá jednu žárovku s paticí GU10, vhodná je LED... více informací »
Stolní lampa Nowodvorski MONO 7706 černá
Značka: Nowodvorski
2 026 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 577264813 Stolní lampa Nowodvorski MONO. Stolní lampa využívá jednu žárovku s paticí GU10, vhodná je LED...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 577264813
Stolní lampa Nowodvorski MONO. Stolní lampa využívá jednu žárovku s paticí GU10, vhodná je LED žárovka max.10W. Žárovka není součástí svítidla. Lampa je v moderním jednoduchém provední. Vypínač je na zadní straně tubusu se žárovkou, kabel do sítě vychází ze základny a má délku 130 cm. Lampička je vhodná k použítí v moderním interiéru anebo v luxusní kanceláři a může být zajímavá v kompletu s podlahovou lampou a stropními bodovými svítidly ze stejné série MONO. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek. Výjimečný produkt Stolní lampa Nowodvorski MONO 7706 černá můžete najít snadno tu na našich stránkách zařazený v kategorii stolní lampy. Nyní najdete ještě další zboží ze zmíněné rubriky za báječnou cenu. Dodavatel Nowodvorski pro své zákazníky dodává kvalitní sortiment U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na více kousků od výrobce Nowodvorski. Najdete je níže na této stránce.

Oblíbený a akční výrobek Stolní lampa Nowodvorski MONO 7706 černá od společnosti s úžasnou pověstí Nowodvorski najdete zde téměř zdarma. V současnosti za 2 026 Kč.