Stolní lampa Nowodvorski 2506 DAKOTA

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 258423439 Pracovní stolní lampa DAKOTA 2506 - novinka od experta na svítidla Nowodvorski. Stolní lampička je... více informací »
Stolní lampa Nowodvorski 2506 DAKOTA
Značka: Nowodvorski
1 518 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 258423439 Pracovní stolní lampa DAKOTA 2506 - novinka od experta na svítidla Nowodvorski. Stolní lampička je...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 258423439
Pracovní stolní lampa DAKOTA 2506 – novinka od experta na svítidla Nowodvorski. Stolní lampička je zhotovena z kombinace lakované a chromované oceli. Pracovní lampička v zajímavém provedení v nadčasovém stylu. Kombinace stříbrná a lesklý chrom doladí vkusně váš interiér. Lampa je vhodná na pracovní stůl, ale také jako svítidlo vhodné k příležitostnímu svícení. Zdrojem světla je jedna žárovka typu G9, max. 40 W, která není součástí balení. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a doplňte svou objednávku některou z úsporných LED žárovek.
Oblíbený a akční výrobek lze nakoupit teď tady u nás umístěný v kategorii stolní lampy. Podívejte se na kvalitní produkty z naší rubriky za extra cenu. Přední výrobce Nowodvorski pro své zákazníky prodává vynikající produkty. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! U nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od značky Nowodvorski. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Stolní lampa Nowodvorski 2506 DAKOTA od kvalitního výrobce Nowodvorski můžete koupit u nás právě extra se slevou. Nyní pořídíte jen za 1 518 Kč.