Stolní lampa hnědá vč. LED, nastavitelná, stmívatelná ve 3 krocích – Axel

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 102721 Tato stolní lampa Alex z hnědého plastu má multifunkční efekt. Kromě toho, že při... více informací »
Stolní lampa hnědá vč. LED
Značka: Paul Neuhaus
2 019 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 102721 Tato stolní lampa Alex z hnědého plastu má multifunkční efekt. Kromě toho, že při...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 102721
Tato stolní lampa Alex z hnědého plastu má multifunkční efekt. Kromě toho, že při čtení knihy poskytuje perfektní světlo do ložnice, je tato lampa také vybavena kalendářem, budíkem a hodinami. Díky tomu je také ideální jako noční světlo a budík. Pomocí dotykového stmívače můžete snadno nastavit jas. Tato lampa má 3 různé světelné režimy. Může přejít ze 100% funkčního světla na nejméně 30% atmosférického světla. Alex má nevyměnitelné LED (integrované LED). 3 000 Kelvinů a 350 lumenů poskytují teplé bílé světlo ve vašem interiéru. Lampa má výšku 50 cm. Horní část je také nastavitelná, takže se rozhodnete, kam necháte světlo zářit. Tato stolní lampa je díky svému elegantnímu designu příjemným doplňkem vašeho interiéru.

Často hledaný kousek Stolní lampa hnědá vč. LED, nastavitelná, stmívatelná ve 3 krocích - Axel od výrobce s mnohaletou tradicí Paul Neuhaus lze zakoupit na našich stránkách teď se slevou! Nabídka od 2 019 Kč.