Stolní lampa černá s mosazi vč. LED s USB – Edward

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103913 Hledáte pěknou stolní lampu na čtení novin, knih nebo při práci? Pak je Edward tím, co... více informací »
Stolní lampa černá s mosazi vč. LED s USB - Edward
Značka: QAZQA
1 269 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103913 Hledáte pěknou stolní lampu na čtení novin, knih nebo při práci? Pak je Edward tím, co...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103913
Hledáte pěknou stolní lampu na čtení novin, knih nebo při práci? Pak je Edward tím, co hledáte! Tato stolní lampa je vyrobena z hliníku s plastem a je černá v mosazi. Má celkovou výšku 45 cm, délku 32 cm a šířku 17 cm. Základna má průměr 17 cm. Edward je dodáván včetně kabelu (130 cm) a zástrčky. Stolní lampa má nevyměnitelné LED osvětlení se světelným výkonem 480 lumenů a 3000-6000 Kelvinů. Jas je velmi vysoký, ale naštěstí nastavitelný. Na noze stolní lampy jsou různé polohy pro nastavení intenzity světla, takže máte vždy požadované světlo. Stolní lampa má také připojení USB, například pro nabíjení smartphonu. Stolní lampa Edward je to, co hledáte!

Tento velmi žádaný produkt Stolní lampa černá s mosazi vč. LED s USB - Edward od společnosti se zárukou kvality QAZQA k dostání na našich stránkách teď právě ve výhodné akci. Aktuálně výhodně za 1 269 Kč.