Stolní lampa černá s efektem plamene vč. LED na solární IP44 – Lajo

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 103052 Dopřejte svým klidným letním večerům další paprsek světla s touto stolní lampou... více informací »
Stolní lampa černá s efektem plamene vč. LED na solární IP44 - Lajo
Značka: Trio Leuchten
1 759 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 103052 Dopřejte svým klidným letním večerům další paprsek světla s touto stolní lampou...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 103052
Dopřejte svým klidným letním večerům další paprsek světla s touto stolní lampou Lajo. Tato venkovská lampa je nejen krásná na stole, ale můžete ji také zavěsit pod baldachýn nebo na strom. Díky efektu plamene to vypadá, že hoří svíčka, jen je to o něco bezpečnější. Lajo má výšku 42 cm, šířku 16 cm a délku 16 cm. Je vyroben z oceli a má černý vzhled. LED osvětlení je integrováno do svítidla, takže je nevyměnitelné. Lajo je vybaven solárním panelem, který se také nazývá solární energie. Během dne panel absorbuje slunce, takže večer vydává světlo. Vestavěný solární článek je plně funkční bez kabeláže a je napájen bateriemi AA, které se na slunečním světle automaticky dobíjejí. S hodnotou IP IP44 je stolní lampa odolná proti stříkající vodě, takže není problém ji nechat venku. Vytvořte na své zahradě zvláštní atmosféru s tímto venkovským Lajo!

Oblíbený a kvalitní výrobek Stolní lampa černá s efektem plamene vč. LED na solární IP44 - Lajo od výrobce s dobrým jménem Trio Leuchten jednoduše můžete pořídit tady a teď právě skutečně výhodně! Nyní lze objednat jen za 1 759 Kč.