Stolní lampa bílá IP44 vč. Bluetooth reproduktoru – Storm Music

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103827 Vneste do svého domova atmosféru se stolní lampou Storm Music! Jeho jedinečný design z něj... více informací »
Stolní lampa bílá IP44 vč. Bluetooth reproduktoru - Storm Music
Značka: QAZQA
1 845 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103827 Vneste do svého domova atmosféru se stolní lampou Storm Music! Jeho jedinečný design z něj...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103827
Vneste do svého domova atmosféru se stolní lampou Storm Music! Jeho jedinečný design z něj dělá skutečný poutač. Lampa je vyrobena z plastu a je bílá. Má výšku 30 cm, délku 21 a šířku 14 cm. Lampa má nevyměnitelné LED osvětlení se světelným výkonem 40 lumenů a 1 900 – 2 700 Kelvinů. Osvětlení je stmívatelné, provedete to několikanásobným stisknutím tlačítka zapnutí/vypnutí. Tímto způsobem to uděláte extra útulným! Svítidlo je vhodné pro venkovní použití díky hodnotě IP IP44, díky které je odolný proti stříkající vodě. V létě si tak můžete v létě posedět na terase s hudbou Storm. Svůj název lampa přirozeně vděčí vestavěnému reproduktoru. Když připojíte Storm Music k bluetooth, můžete hudbu přehrávat přes lampu. Udělejte to romantické nebo útulné se správnou hudbou. Lampa je dobíjecí přes USB portál, takže si nemusíte dělat starosti s bateriemi. Vsaďte na jedinečnou a atmosférickou venkovní lampu Storm Music!
Kvalitní a žádaný kousek Stolní lampa bílá IP44 vč. máte možnost dostat bez problémů tady na webu umístěný v rubrice venkovní osvětlení! Nyní si můžete vybrat parádní zboží ze zmíněné sekce za nejlepší ceny. To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky značky QAZQA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka QAZQA prodává špičkové výrobky.

Tento diskontní produkt Stolní lampa bílá IP44 vč. Bluetooth reproduktoru - Storm Music od známé společnosti QAZQA jde sehnat zrovna za výhodné peníze. Zrovna teď v akci za 1 845 Kč.