Stolní a nástěnná lampa černá včetně LED s dotykovým stmívačem – Joni

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103915 To Joni lze použít několika způsoby. Můžete jej použít jako stolní lampu, ale také jako nástěnnou lampu.... více informací »
Stolní a nástěnná lampa černá včetně LED s dotykovým stmívačem - Joni
Značka: QAZQA
1 085 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103915 To Joni lze použít několika způsoby. Můžete jej použít jako stolní lampu, ale také jako nástěnnou lampu....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103915
To Joni lze použít několika způsoby. Můžete jej použít jako stolní lampu, ale také jako nástěnnou lampu. Jeho krk se snadno nastavuje, protože je velmi pružný. Super šikovný! Tato lampa je vyrobena z hliníku s plastem a je dokončena v černé barvě. Má výšku 38 cm, délku 32 cm a šířku 17 cm. Základna má průměr 17 cm. Joni je dodáván s kabelem (130 cm) a zástrčkou. Integrovaná LED má světelný výkon 500 lumenů a 3000-6000 Kelvinů. To dává lampě hodně bílého světla. To je stmívatelné dotykovým stmívačem na noze. Jednoduše nastavíte jas stisknutím tlačítka. Díky tomu máte vždy požadovanou intenzitu světla! Tato superfunkční lampa by neměla chybět v domě knihomola!

Oblíbený a kvalitní kousek Stolní a nástěnná lampa černá včetně LED s dotykovým stmívačem - Joni od značky s tradicí a dobrou pověstí QAZQA jednoduše můžete sehnat právě nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Cena od 1 085 Kč.