Stojící venkovní lampa černá s opálovým odstínem bílá 30 cm IP44 – Odense

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102685 Hledáte náladové osvětlení pro zahradu? Pak Odense je to, co hledáte! Tato stojící... více informací »
Stojící venkovní lampa černá s opálovým odstínem bílá 30 cm IP44 - Odense
Značka: QAZQA
849 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102685 Hledáte náladové osvětlení pro zahradu? Pak Odense je to, co hledáte! Tato stojící...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102685
Hledáte náladové osvětlení pro zahradu? Pak Odense je to, co hledáte! Tato stojící venkovní lampa je ideální pro použití vedle zahradní cesty nebo terasy. Lampa je vyrobena z hliníku s plastem. Má průměr 8,5 cm a výšku 30 cm. Základna má průměr 11,9 cm. Tuto venkovní lampu doplníte světelným zdrojem s výbojkou E27 (max. 15 W), který si musíte objednat samostatně. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Tato venkovní lampa má hodnotu IP IP44, což znamená, že je voděodolná. Opálový bílý odstín poskytuje měkké rozptýlené světlo na zahradě nebo na terase. Velmi útulné! Rozhodněte se pro moderní a nadčasové s naším Odense!

Tento výjimečný kus Stojící venkovní lampa černá s opálovým odstínem bílá 30 cm IP44 - Odense s osvědčenou značkou QAZQA jednoduše můžete pořídit právě za výhodnou cenu! Zrovna teď v akci za 849 Kč.