Stojací venkovní svítidlo černé včetně LED a stmívače IP55 solar – Felice

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104028 Felice je opravdu skvělá venkovní lampa! Vypadá to, že lampa má na hlavě klobouk, který... více informací »
Stojací venkovní svítidlo černé včetně LED a stmívače IP55 solar - Felice
Značka: QAZQA
1 705 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104028 Felice je opravdu skvělá venkovní lampa! Vypadá to, že lampa má na hlavě klobouk, který...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104028
Felice je opravdu skvělá venkovní lampa! Vypadá to, že lampa má na hlavě klobouk, který dává světlo. Velmi pěkné vedle zahradní cesty, na terase nebo u vchodových dveří. Felice je vyrobena z plastu a povrchově upravena v černé a bílé barvě. Má průměr 21 cm a výšku 73 cm. Stojací venkovní svítidlo má integrované LED osvětlení. Tento má světelný výkon 280 lumenů a 3000 – 6500 Kelvinů. Lampa se snadno stmívá tlačítkem na kapotě. S hodnotou IP 55 je Felice odolný proti stříkající vodě, a proto odolá silné dešťové přeháňce. Venkovní lampa pracuje se solárním systémem, takže se přes den nabíjí ze slunce a večer zajišťuje osvětlení. Udělejte své venkovní prostředí atraktivní a bezpečné se stojací venkovní lampou Felice.

Velmi oblíbený kousek Stojací venkovní svítidlo černé včetně LED a stmívače IP55 solar - Felice od známé společnosti QAZQA naleznete právě nyní na našich stránkách za výborné peníze. Nabídka od 1 705 Kč.