Stojací venkovní lampa černá s čirou koulí 50 cm IP44 – Sfera

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102983 Robustní a jednoduché moderní venkovní svítidlo vyrobené z nerezové oceli a čirého... více informací »
Stojací venkovní lampa černá s čirou koulí 50 cm IP44 - Sfera
Značka: QAZQA
959 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102983 Robustní a jednoduché moderní venkovní svítidlo vyrobené z nerezové oceli a čirého...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102983
Robustní a jednoduché moderní venkovní svítidlo vyrobené z nerezové oceli a čirého plastu. Sfera je pevná a odolná, což z ní činí ideální lampu pro jakoukoli oblast vaší zahrady nebo venkovního prostoru, kde vytvoří atmosféru. Toto nástěnné svítidlo je kompaktních rozměrů, má celkovou výšku 50 cm a průměr 25 cm. Lampa má IP hodnotu IP44, takže je ideální pro venkovní použití! Svítidlo doplníte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 40 Watt), ten je nutné objednat samostatně. Lampa je stmívatelná externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky). Vyberte si útulné venkovní osvětlení se Sferou!

Tento akční výrobek Stojací venkovní lampa černá s čirou koulí 50 cm IP44 - Sfera od kvalitní společnosti QAZQA snadno najdete tady teď právě za outletovou cenu. Aktuálně za super cenu 959 Kč.