Stojací venkovní lampa černá IP65 včetně LED solárního – Charlotte

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104417 Jste připraveni na moderní osvětlení vaší zahrady? Pak je Charlotte to, co hledáte. Tato... více informací »
Stojací venkovní lampa černá IP65 včetně LED solárního - Charlotte
Značka: QAZQA
2 279 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104417 Jste připraveni na moderní osvětlení vaší zahrady? Pak je Charlotte to, co hledáte. Tato...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104417
Jste připraveni na moderní osvětlení vaší zahrady? Pak je Charlotte to, co hledáte. Tato stojící venkovní lampa pracuje na sluneční energii, takže solární panel lampu automaticky nabíjí. Dobré pro životní prostředí! Lampa je vyrobena z oceli a dokončena v černé barvě. Má výšku 80 cm, délku 13 cm a šířku 13 cm. Venkovní lampa má nevyměnitelné LED osvětlení. Má světelný výkon 70 lumenů a 2 700 Kelvinů. Lampa tak poskytuje atmosférické a extra teplé bílé světlo. Charlotte má hodnotu IP IP65, a proto je odolná proti stříkající vodě. Takže ideální pro venku! Lampa má detektor pohybu, takže osvětlení se zapne, když jdete kolem. super šikovný! Lampa má také tlačítko pro zapnutí a vypnutí. Udělejte si ve své zahradě útulnost pomocí venkovní stojací lampy Charlotte.
Vynikající produkt můžete nakoupit bezprostředně na webu v oblíbené kategorii venkovni stojaci lampy! Prozkoumejte parádní zboží ve zmíněné kategorii ve slevě. Naše nabídka je široká, podívejte se také na více skvělých produktů od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Oblíbený výrobce QAZQA vám poskytuje top produkty Přesvědčte se!

Tento nejprodávanější výrobek Stojací venkovní lampa černá IP65 včetně LED solárního - Charlotte od dodavatele kvalitních produktů QAZQA jednoduše můžete najít u nás teď extra výhodně! Aktuálně za super cenu 2 279 Kč.