Stojací lampa z oceli včetně LED s dotykovým stmívačem – Sixties Trento

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98219 Stojací lampa Sixties Trento? To ve vašem interiéru poutá pozornost! Je vyroben z oceli, díky... více informací »
Stojací lampa z oceli včetně LED s dotykovým stmívačem - Sixties Trento
Značka: QAZQA
7 695 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98219 Stojací lampa Sixties Trento? To ve vašem interiéru poutá pozornost! Je vyroben z oceli, díky...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98219
Stojací lampa Sixties Trento? To ve vašem interiéru poutá pozornost! Je vyroben z oceli, díky čemuž je velmi nadčasový. Má celkovou výšku 180 cm a délku 80 cm. Noha má průměr 28 cm. Položka je dodávána s kabelem o maximální délce 220 cm. Ramena na lampě můžete nastavit samostatně, velmi praktické při čtení knihy! Sixties Trento obsahuje nevyměnitelné LED osvětlení a má 5 světelných bodů. Tento poutač očí vydrží 20 000 hodin hoření. Integrovaná LED má výkon 2 700 Kelvinů a 2 500 lumenů: teplé bílé světlo pro váš interiér. Lampu můžete ztlumit dotykovým stmívačem na svítidle. Určete si tedy atmosféru sami! Dodejte svému domovu mimořádnou atmosféru pomocí stojací lampy Sixties Trento a doplňte každou místnost v domě.
Tento kvalitní a žádaný produkt Stojací lampa z oceli včetně LED s dotykovým lze koupit rovněž tu na webu ve známé rubrice stojaci lampy! Vyhledejte si kvalitní produkty z této populární rubriky za super peníze! To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce další kvalitní zboží od značky QAZQA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce QAZQA má na skladě kvalitní zboží.

Unikátní a oblíbený výrobek Stojací lampa z oceli včetně LED s dotykovým stmívačem - Sixties Trento od výrobce QAZQA snadno naleznete zde teď za nejnižší cenu! Právě nyní za skvělou cenu 7 695 Kč.