Stojací lampa z oceli včetně LED a stmívače s lampou na čtení – Empoli

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103423 Moderní stojací lampa s lampou na čtení, Empoli ji má. Jeho ocelové svítidlo se sklem mu... více informací »
Stojací lampa z oceli včetně LED a stmívače s lampou na čtení - Empoli
Značka: QAZQA
3 065 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103423 Moderní stojací lampa s lampou na čtení, Empoli ji má. Jeho ocelové svítidlo se sklem mu...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103423
Moderní stojací lampa s lampou na čtení, Empoli ji má. Jeho ocelové svítidlo se sklem mu dodává nadčasový vzhled. Stojací lampa má průměr 32 cm a celkovou výšku 180 cm. Nastavitelné rameno má délku 65 cm. Základna má průměr 28 cm a výšku 3,5 cm. Empoli se dodává s kabelem (250 cm) a zástrčkou. Stojací lampa má 2 světelné body LED, z nichž každý je integrován do svítidla. Empoli má světelný výkon 3000 Kelvinů a 3000 lumenů, což z něj činí skutečnou sílu! Naštěstí je lampa stmívatelná, a to jak stojací lampa, tak lampa na čtení. Ty lze nastavit odděleně od sebe. V průměru stojací lampa vydrží 20 000 hodin hoření. Empoli je ideální stojací lampa do obývacího pokoje. Moderní design a velmi šikovný při čtení knihy ve svém líném křesle. Co ještě chceš!?

Tento kvalitní a levný produkt Stojací lampa z oceli včetně LED a stmívače s lampou na čtení - Empoli od našeho výrobce QAZQA získáte zrovna dnes za extra cenu! Aktuálně za super cenu 3 065 Kč.