Stojací lampa z oceli s lampou na čtení vč. LED a stmívače – Diva

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103419 Diva vyrobená z oceli má krásný vzhled, jak můžete očekávat od jména jako Diva. Toto... více informací »
Stojací lampa z oceli s lampou na čtení vč. LED a stmívače - Diva
Značka: QAZQA
2 455 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103419 Diva vyrobená z oceli má krásný vzhled, jak můžete očekávat od jména jako Diva. Toto...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103419
Diva vyrobená z oceli má krásný vzhled, jak můžete očekávat od jména jako Diva. Toto svítidlo je také vybaveno druhým světelným zdrojem v podobě super šikovné lampičky na čtení, takže dva ptáčata s jedním kamenem! Tato lampa na čtení je vybavena ohebným ramenem, a proto je plně nastavitelná, kdekoli chcete. Lampa je na rámu stmívatelná, takže si můžete vytvořit perfektní atmosféru. Ideální pro použití ve vašem obývacím pokoji. Lampa má celkovou výšku 180 cm a průměr 25,4 cm. Noha má průměr 25,4 cm a výšku 3,5 cm. Je dodáván s kabelem o maximální délce 250 cm. Nastavitelné rameno má délku 50 cm. Lampa má integrovanou LED (nevyměnitelnou). Lampa na čtení má 500 lumenů a 3000 Kelvinů. S 20 000 hodinami hoření bude ve vašem domě hořet velmi dlouho! Kroužek v horní části lampy má 1800 lumenů a 3000 Kelvinů. Lampa využívá funkci stmívání až zahřívání, pomocí které můžete ztlumit osvětlení barevně. Dodejte svému interiéru moderní nádech s touto Diva!

Kvalitní a oblíbený kus Stojací lampa z oceli s lampou na čtení vč. LED a stmívače - Diva od této skvělé značky QAZQA pohodlně nakoupíte v naší online nabídce opravdu levně. Nabídka od 2 455 Kč.