Stojací lampa z oceli s lampou na čtení vč. LED a stmívače – Diva 2

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91860 Ocel Diva 2 má krásný vzhled, jak můžete očekávat od jména jako Diva. Toto svítidlo je... více informací »
Stojací lampa z oceli s lampou na čtení vč. LED a stmívače - Diva 2
Značka: QAZQA
2 859 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91860 Ocel Diva 2 má krásný vzhled, jak můžete očekávat od jména jako Diva. Toto svítidlo je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91860
Ocel Diva 2 má krásný vzhled, jak můžete očekávat od jména jako Diva. Toto svítidlo je také vybaveno druhým světelným zdrojem v podobě super šikovné lampičky na čtení, takže dva ptáčata s jedním kamenem! Tato lampa na čtení je vybavena ohebným ramenem, a proto je plně nastavitelná, kdekoli chcete. Lampa je na rámu stmívatelná, takže si můžete vytvořit perfektní atmosféru. Ideální pro použití ve vašem obývacím pokoji. Lampa má celkovou výšku 180 cm. Základna má průměr 25 cm. Je dodáván s kabelem o maximální délce 190 cm. Lampa má integrovanou LED (nevyměnitelnou). Lampa na čtení má 500 lumenů a 3000 Kelvinů. S 20 000 hodinami hoření bude ve vašem domě hořet velmi dlouho! Kroužek v horní části lampy má 1800 lumenů a 3000 Kelvinů. Dodejte svému interiéru moderní nádech s touto Diva 2!Tento levný produkt Stojací lampa z oceli s lampou na čtení vč. máte možnost nakoupit snadno tu na stránkách v oblíbené sekci stojaci lampy. Nyní koupíte zlevněné výrobky z této populární sekce za mimořádně nízkou cenu!

Hodně prodávaný produkt Stojací lampa z oceli s lampou na čtení vč. LED a stmívače - Diva 2 od známé společnosti QAZQA můžete koupit na našich stránkách teď právě téměř zdarma. Nyní získáte od 2 859 Kč.