Stojací lampa ve stylu art deco, stmívatelná kouřovým sklem, 9 světel – Fon

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 102066 Fon s kouřovým sklem vyzařuje luxus a eleganci. Kombinace černé a oceli dokonale... více informací »
Stojací lampa ve stylu art deco
Značka: Trio Leuchten
6 185 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 102066 Fon s kouřovým sklem vyzařuje luxus a eleganci. Kombinace černé a oceli dokonale...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 102066
Fon s kouřovým sklem vyzařuje luxus a eleganci. Kombinace černé a oceli dokonale zapadá do interiéru ve stylu Art Deco. Lampa je vhodná do obývacího pokoje, ložnice nebo haly. Má výšku 155 cm a průměr 25 cm. Žárovka má 9 objímek G9 a je dodávána bez světelných zdrojů (max. 5 W na světelný zdroj), proto si ji vždy objednejte. Chcete-li večer vytvořit další atmosféru, můžete použít externí stmívač (tento stmívač není součástí dodávky). Lampa je dodávána s kabelem a zástrčkou (190 cm). Dodání elegance do vašeho interiéru nikdy neuškodí, Fon je k tomu perfektní lampa!

Tento zlevněný kus Stojací lampa ve stylu art deco, stmívatelná kouřovým sklem, 9 světel - Fon snadno můžete sehnat u nás nyní téměř zdarma! Ceny již od 4799.00 korun! 6 185 Kč.