Stojací lampa stativ černý se stínidlem zebra 50 cm – Tripod Classic

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104111 Je váš interiér připraven na upoutání pozornosti? Pak je tento Tripod Classic s potiskem... více informací »
Stojací lampa stativ černý se stínidlem zebra 50 cm - Tripod Classic
Značka: QAZQA
3 609 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104111 Je váš interiér připraven na upoutání pozornosti? Pak je tento Tripod Classic s potiskem...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104111
Je váš interiér připraven na upoutání pozornosti? Pak je tento Tripod Classic s potiskem zebry to, co potřebujete. Noha stativu je vyrobena ze dřeva a má černou povrchovou úpravu. Stojací lampa má průměr 50 cm a výšku 136 cm. Noha má průměr 42,2 cm a výšku 5 cm. Kukla zebra má průměr 50 cm a výšku 25 cm. Vnitřní strana stínidla je zlatá, což při zapnutém osvětlení poskytuje teplý světelný efekt. Šňůra má délku 180 cm. Tuto stojací lampu doplníte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 Watt). Lampa je stmívatelná externím stmívačem, který není součástí dodávky. Rozjasněte svůj obývací pokoj, pracovnu nebo ložnici pomocí Tripod Classic!

Tento oblíbený produkt Stojací lampa stativ černý se stínidlem zebra 50 cm - Tripod Classic od výrobce QAZQA můžete sehnat tady za super peníze. Nyní za akční cenu 3 609 Kč.