Stojací lampa stativ černý se stínidlem páv 50 cm – Tripod Classic

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104105 Stojací lampa, která se skvěle hodí do obývacího pokoje! Hledáte lampu například na... více informací »
Stojací lampa stativ černý se stínidlem páv 50 cm - Tripod Classic
Značka: QAZQA
3 775 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104105 Stojací lampa, která se skvěle hodí do obývacího pokoje! Hledáte lampu například na...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104105
Stojací lampa, která se skvěle hodí do obývacího pokoje! Hledáte lampu například na pohovku? Na to je ideální Tripod Classic. Tato kombinace s kapucí s potiskem pavu krade show! Stojací lampa je vyrobena ze dřeva a má černou barvu. Má výšku 136 cm a průměr 50 cm. Základna má průměr 42,2 cm. Stínidlo, které je k němu dodáváno, je vyrobeno z látky a má na vnější straně potisk páv, ale uvnitř má hřejivou zlatou barvu. Stínidlo má výšku 25 cm a průměr 50 cm. Dodává se se šňůrou o délce 180 cm. Dokončete Tripod Classic vhodným světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 wattů). Lampa je stmívatelná externím stmívačem (není součástí dodávky).

Akční produkt Stojací lampa stativ černý se stínidlem páv 50 cm - Tripod Classic od kvalitního výrobce QAZQA je k dispozici u nás teď se slevou. Za bezkonkureční cenu 3 775 Kč.