Stojací lampa stativ černý se stínidlem leopard 50 cm – Tripod Classic

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104110 Je váš interiér připraven na upoutání pozornosti? Pak je tento Tripod Classic s leopardím... více informací »
Stojací lampa stativ černý se stínidlem leopard 50 cm - Tripod Classic
Značka: QAZQA
3 619 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104110 Je váš interiér připraven na upoutání pozornosti? Pak je tento Tripod Classic s leopardím...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104110
Je váš interiér připraven na upoutání pozornosti? Pak je tento Tripod Classic s leopardím vzorem to, co potřebujete. Noha stativu je vyrobena ze dřeva a má černou povrchovou úpravu. Stojací lampa má průměr 50 cm a výšku 136 cm. Základna má průměr 42,2 cm a výšku 5 cm. Leopardí kukla má průměr 50 cm a výšku 25 cm. Vnitřní strana stínidla je zlatá, což při zapnutém osvětlení poskytuje teplý světelný efekt. Šňůra má délku 180 cm. Tuto stojací lampu doplníte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 Watt). Lampa je stmívatelná externím stmívačem, který není součástí dodávky. Rozjasněte svůj obývací pokoj, pracovnu nebo ložnici pomocí Tripod Classic!
Tento exkluzivní produkt Stojací lampa stativ černý se stínidlem leopard pořídíte přímo tady a teď na našem webu v sekci stojaci lampy! Mrkněte na nové produkty z této oblíbené sekce snadno online. Známá značka QAZQA může nabídnout prvotřídní zboží U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem více skvělých produktů značky QAZQA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Stojací lampa stativ černý se stínidlem leopard 50 cm - Tripod Classic od společnosti s výborným jménem QAZQA můžete sehnat právě teď u nás za skvělou cenu! Výhodně za cenu 3 619 Kč.