Stojací lampa stativ černý se stínidlem květy 50 cm – Tripod Classic

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104112 Je váš interiér připraven na upoutání pozornosti? Pak je tento Tripod Classic s květinovým potiskem to, co... více informací »
Stojací lampa stativ černý se stínidlem květy 50 cm - Tripod Classic
Značka: QAZQA
3 879 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104112 Je váš interiér připraven na upoutání pozornosti? Pak je tento Tripod Classic s květinovým potiskem to, co...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104112
Je váš interiér připraven na upoutání pozornosti? Pak je tento Tripod Classic s květinovým potiskem to, co potřebujete. Noha stativu je vyrobena ze dřeva a má černou povrchovou úpravu. Stojací lampa má průměr 50 cm a výšku 136 cm. Noha má průměr 42,2 cm a výšku 5 cm. Květinové stínidlo má průměr 50 cm a výšku 25 cm. Vnitřní strana stínidla je zlatá, což při zapnutém osvětlení poskytuje teplý světelný efekt. Šňůra má délku 180 cm. Tuto stojací lampu doplníte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 Watt). Lampa je stmívatelná externím stmívačem, který není součástí dodávky. Rozjasněte svůj obývací pokoj, pracovnu nebo ložnici pomocí Tripod Classic!
Tento akční a ve slevě kousek Stojací lampa stativ černý se stínidlem květy 50 cm – Tripod Classic můžete koupit jednoduše tady na našich stránkách v oblíbené kategorii stojaci lampy. Vyhledejte si zlevněné kousky z této kategorie jednoduše online! Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty od značky QAZQA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Stojací lampa stativ černý se stínidlem květy 50 cm - Tripod Classic od výrobce s dobrým jménem QAZQA pohodlně pořídíte u nás právě téměř zdarma! V současnosti pořídíte za cenu 3 879 Kč.