Stojací lampa stativ černý se stínidlem bílý 50 cm – Tripod Classic

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104104 Stojací lampa, která se skvěle hodí do obývacího pokoje! Hledáte lampu například na... více informací »
Stojací lampa stativ černý se stínidlem bílý 50 cm - Tripod Classic
Značka: QAZQA
3 205 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104104 Stojací lampa, která se skvěle hodí do obývacího pokoje! Hledáte lampu například na...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104104
Stojací lampa, která se skvěle hodí do obývacího pokoje! Hledáte lampu například na pohovku? Na to je ideální Tripod Classic. Máme ji v nespočtu variací, takže pro každého se najde vhodná lampa. Stojací lampa je vyrobena ze dřeva a má černou barvu. Má výšku 136 cm a průměr 50 cm. Základna má průměr 42,2 cm. Stínidlo, které je součástí dodávky, je vyrobeno z bílého plátna a má výšku 25 cm a průměr 50 cm. Dodává se se šňůrou o délce 180 cm. Dokončete Tripod Classic vhodným světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 wattů). Lampa je stmívatelná externím stmívačem (není součástí dodávky).Kvalitní produkt máte možnost nakoupit bezstarostně tady u nás v rubrice stojaci lampy. Nyní můžete získat vyjímečné produkty z této rubriky za nejnižší cenu! U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na další kvalitní produkty značky QAZQA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka QAZQA dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní produkty za extra ceny.

Povedený kousek Stojací lampa stativ černý se stínidlem bílý 50 cm - Tripod Classic od dodavatele s dobrým jménem QAZQA najdete aktuálně napořád výhodně. Zrovna nyní za cenu 3 205 Kč.