Stojací lampa stativ černý s hnědým stínidlem 50 cm – Tripod Classic

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104107 Stojací lampa, která se skvěle hodí do obývacího pokoje! Hledáte lampu například na pohovku? Na to je... více informací »
Stojací lampa stativ černý s hnědým stínidlem 50 cm - Tripod Classic
Značka: QAZQA
3 749 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104107 Stojací lampa, která se skvěle hodí do obývacího pokoje! Hledáte lampu například na pohovku? Na to je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104107
Stojací lampa, která se skvěle hodí do obývacího pokoje! Hledáte lampu například na pohovku? Na to je ideální Tripod Classic. Máme ji v nespočtu variací, takže pro každého se najde vhodná lampa. Stojací lampa je vyrobena ze dřeva a má černou barvu. Má výšku 136 cm a průměr 50 cm. Základna má průměr 42,2 cm. Dodává se s hnědým látkovým stínidlem. Má výšku 25 cm a průměr 50 cm. Dodává se se šňůrou o délce 180 cm. Dokončete Tripod Classic vhodným světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 wattů). Lampa je stmívatelná externím stmívačem (není součástí dodávky). Oblíbený a akční produkt lze nakoupit také tady u nás umístěný v kategorii stojaci lampy! Vyhledejte si skvělé produkty ve zmíněné rubrice jednoduše online.

Tento žádaný produkt Stojací lampa stativ černý s hnědým stínidlem 50 cm - Tripod Classic od skvělé a známé značky QAZQA snadno můžete sehnat momentálně na našich stránkách za akční cenu. Nyní pořídíte za super cenu 3 749 Kč.