Stojací lampa stativ černý s červeným stínidlem 50 cm – Tripod Classic

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104109 Stojací lampa, která se skvěle hodí do obývacího pokoje! Hledáte lampu například na... více informací »
Stojací lampa stativ černý s červeným stínidlem 50 cm - Tripod Classic
Značka: QAZQA
2 815 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104109 Stojací lampa, která se skvěle hodí do obývacího pokoje! Hledáte lampu například na...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104109
Stojací lampa, která se skvěle hodí do obývacího pokoje! Hledáte lampu například na pohovku? Na to je ideální Tripod Classic. Máme ji v nespočtu variací, takže pro každého se najde vhodná lampa. Stojací lampa je vyrobena ze dřeva a má černou barvu. Má výšku 136 cm a průměr 50 cm. Základna má průměr 42,2 cm. Stínidlo, které je součástí dodávky, je vyrobeno z látky a má oranžovo-červenou barvu. Stínidlo má výšku 25 cm a průměr 50 cm. Dodává se se šňůrou o délce 180 cm. Dokončete Tripod Classic vhodným světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 wattů). Lampa je stmívatelná externím stmívačem (není součástí dodávky).
Tento neodolatelný produkt jde nakoupit v pohodě tady u nás umístěný v kategorii stojaci lampy! Nyní koupíte ještě jiné zboží z této oblíbené sekce za super cenu! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další skvělé kousky od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento oblíbený výrobek Stojací lampa stativ černý s červeným stínidlem 50 cm - Tripod Classic od společnosti s výborným jménem QAZQA je k dostání zrovna dnes za nejnižší cenu. V akci za 2 815 Kč.