Stojací lampa stativ černý s červeným stínidlem 50 cm – Tripod Classic

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104109 Stojací lampa, která se skvěle hodí do obývacího pokoje! Hledáte lampu například na... více informací »
Stojací lampa stativ černý s červeným stínidlem 50 cm - Tripod Classic
Značka: QAZQA
3 709 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104109 Stojací lampa, která se skvěle hodí do obývacího pokoje! Hledáte lampu například na...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104109
Stojací lampa, která se skvěle hodí do obývacího pokoje! Hledáte lampu například na pohovku? Na to je ideální Tripod Classic. Máme ji v nespočtu variací, takže pro každého se najde vhodná lampa. Stojací lampa je vyrobena ze dřeva a má černou barvu. Má výšku 136 cm a průměr 50 cm. Základna má průměr 42,2 cm. Stínidlo, které je součástí dodávky, je vyrobeno z látky a má oranžovo-červenou barvu. Stínidlo má výšku 25 cm a průměr 50 cm. Dodává se se šňůrou o délce 180 cm. Dokončete Tripod Classic vhodným světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 wattů). Lampa je stmívatelná externím stmívačem (není součástí dodávky). Hodně žádaný výrobek Stojací lampa stativ černý s červeným stínidlem 50 cm – Tripod Classic dostanete bezprostředně na našem webu v populární rubrice stojaci lampy! Nyní můžete najít unikátní produkty z této populární sekce v akci.

Tento designový výrobek Stojací lampa stativ černý s červeným stínidlem 50 cm - Tripod Classic od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA máte možnost nakoupit v naší online nabídce za zcela nejnižší cenu! K sehnání zrovna v akci za 3 709 Kč.