Stojací lampa stativ bílý se stínidlem světle modrý 50 cm – Tripod Classic

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104119 Dodejte svému interiéru svěží vzhled se stojací lampou Tripod Classic. Dřevěná lampa je v bílé barvě s... více informací »
Stojací lampa stativ bílý se stínidlem světle modrý 50 cm - Tripod Classic
Značka: QAZQA
2 355 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104119 Dodejte svému interiéru svěží vzhled se stojací lampou Tripod Classic. Dřevěná lampa je v bílé barvě s...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104119
Dodejte svému interiéru svěží vzhled se stojací lampou Tripod Classic. Dřevěná lampa je v bílé barvě s látkovým modrým stínidlem. Má průměr 50 cm a výšku 136 cm. Základna má průměr 42,2 cm a výšku 5 cm. Šňůra se stojací lampou má délku 180 cm. Stínidlo má výšku 25 cm a průměr 50 cm. Stojací lampu dokončíte světelným zdrojem s objímkou E27, nezapomeňte si ji objednat samostatně. Tato stojací lampa se perfektně hodí do obývacího pokoje, pracovny nebo jídelny. Rozjasněte svůj interiér s veselým Tripod Classic!

Vysoce kvalitní kousek Stojací lampa stativ bílý se stínidlem světle modrý 50 cm - Tripod Classic od známého dodavatele QAZQA je k dispozici momentálně na našich stránkách skutečně výhodně! Akční cena od 2 355 Kč.