Stojací lampa starožitný šedý sametový odstín modrý 40 cm – Simplo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98113 Pojďme s tímto Simplo klasicky! Patří do klasického obývacího pokoje nebo ložnice. Má celkovou výšku 179... více informací »
Stojací lampa starožitný šedý sametový odstín modrý 40 cm - Simplo
Značka: QAZQA
3 689 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98113 Pojďme s tímto Simplo klasicky! Patří do klasického obývacího pokoje nebo ložnice. Má celkovou výšku 179...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98113
Pojďme s tímto Simplo klasicky! Patří do klasického obývacího pokoje nebo ložnice. Má celkovou výšku 179 cm. Základna má průměr 24 cm. Skutečným poutačem lampy je sametově modrý odstín a uvnitř zlatá povrchová úprava. Zlatý vnitřek digestoře poskytuje efekt měkkého světla ve vašem interiéru. V kombinaci se starožitnou šedou je to lampa, na které se můžete těšit roky! Stínidlo má výšku 40 cm. S pěkným světelným zdrojem, který se vejde do E27 (velké svítidlo) o maximálním výkonu 60 W, můžete lampu dokončit! Je také stmívatelný pomocí externího stmívače, když si ho chcete večer uklidnit! Lampa je dodávána s kabelem a zástrčkou (250 cm), takže je velmi praktická. Poutač doma!Tento výjimečný produkt Stojací lampa starožitný šedý sametový odstín modrý 40 cm je k sehnání pohodlně tu umístěný v sekci stojaci lampy! Získejte podobné výrobky z této populární sekce za výhodnou cenu!

Kvalitní a levný výrobek Stojací lampa starožitný šedý sametový odstín modrý 40 cm - Simplo od skvělé značky QAZQA máte možnost pořídit na našich stránkách teď právě za zcela nejnižší cenu. Ceny od 3 689 Kč.