Stojací lampa šedá se šedým odstínem 50 cm – Simplo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98111 Máte rádi vintage dotek ve svém interiéru? Pak je tato stojací lampa Simplo pro vás opravdu něco! Povrchová... více informací »
Stojací lampa šedá se šedým odstínem 50 cm - Simplo
Značka: QAZQA
1 925 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98111 Máte rádi vintage dotek ve svém interiéru? Pak je tato stojací lampa Simplo pro vás opravdu něco! Povrchová...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98111
Máte rádi vintage dotek ve svém interiéru? Pak je tato stojací lampa Simplo pro vás opravdu něco! Povrchová úprava v šedém kovu: šedá povrchová úprava okamžitě dodává lampě retro vzhled! Vybaveno elegantním šedým stínidlem. Základna Simplo má výšku 145 cm a průměr 24 cm. Stínidlo má průměr 50 cm a výšku 25 cm. To dává podlahové svítilně celkovou výšku 163 cm. Je také vybaven kabelem se zástrčkou s vypínačem, který můžete ovládat nohou. Stojací lampa Simplo je vybavena svítidlem E27, takže pro tuto Simplo poskytněte světelný zdroj (max. 60 W) a užívejte si náladovou lampu do obývacího pokoje! Stmívání je snadné pomocí externího stmívače. Vytvořte si s touto podlahovou lampou doma příjemnou atmosféru!Velmi prodávaný výrobek Stojací lampa šedá se šedým odstínem máte možnost najít právě tu zařazený v sekci stojaci lampy. Máme pro vás nové produkty ve zmiňované kategorii za super peníze. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. U zákazníků oblíbený výrobce QAZQA vám nabízí velmi kvalitní výrobky.

Hodně prodávaný produkt Stojací lampa šedá se šedým odstínem 50 cm - Simplo od známé kvalitní značky QAZQA lze pořídit tady teď právě za mimořádně nízkou cenu. Akční cena již od 1 925 Kč.