Stojací lampa s velurovým odstínem motýla a zlatem 40 cm – Simplo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98570 Máte rádi romantický nádech ve svém interiéru? Pak je tato zábavná stojací lampa Simplo... více informací »
Stojací lampa s velurovým odstínem motýla a zlatem 40 cm - Simplo
Značka: QAZQA
3 309 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98570 Máte rádi romantický nádech ve svém interiéru? Pak je tato zábavná stojací lampa Simplo...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98570
Máte rádi romantický nádech ve svém interiéru? Pak je tato zábavná stojací lampa Simplo pro vás! Je krásně zakončen sametovou kapucí s potiskem motýla. Stojací lampu můžete použít jako hravý poutač v obývacím pokoji nebo k vytvoření atmosféry v ložnici. Lampa má výšku 178 cm. Stínidlo má průměr 40 cm. Výrobek je dodáván s kabelem o délce 250 cm. Žárovka obsahuje světelný zdroj s objímkou E27, jeden s maximálním výkonem 60 W. Večer můžete lampu snadno ztlumit pomocí externího stmívače. Vyberte si romantickou stojací lampu a vyberte si Simplo!
Zcela unikátní produkt Stojací lampa s velurovým odstínem motýla a zlatem 40 cm – Simplo seženete teď na našem webu ve známé sekci stojaci lampy. Získejte nové produkty z této oblíbené kategorie z pohodlí domova! Známá značka QAZQA pro vás vyrábí špičkové zboží. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce více skvělých produktů značky QAZQA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný výrobek Stojací lampa s velurovým odstínem motýla a zlatem 40 cm - Simplo od top výrobce QAZQA můžete dostat právě za výprodejovou cenu! Právě teď jen za 3 309 Kč.